Εισαγωγή 6 πτυχιούχων ΑΕΙ στη Σχολή Ανθυποπυραγών της Πυροσβεστικής Ακαδημίας

🕜 Το άρθρο που προσπελάσατε έχει δημοσιευθεί πριν 5 έτη. Παρακαλούμε να λάβετε υπόψη τον χρόνο δημοσίευσής του και το ενδεχόμενο ότι όσα αναγράφονται σε αυτό να μην ισχύουν ή να έχουν τροποποιηθεί.

Προκήρυξη διαγωνισμού για την εισαγωγή έξι (6) πτυχιούχων Ανωτάτων Εκπαιδευτικών και Τεχνολογικών Ιδρυμάτων, στην Σχολή Ανθυποπυραγών της Πυροσβεστικής Ακαδημίας, για το έτος 2018-2019 με κατατακτήριες εξετάσεις.

Οι έξι (6) θέσεις κατανέμονται στις κάτωθι κατηγορίες/πτυχία:

– Μία (1) θέση Ναυπηγών
– Μία (1) θέση Νομικής
– Μία (1) θέση Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής
– Μία (1) θέση Αρχιτεκτόνων
– Μία (1) θέση Πολιτικών Μηχανικών
– Μία (1) θέση Χημείας

Η υποβολή των αιτήσεων θα γίνεται από την Παρασκευή 06/09/2019 έως και την Παρασκευή 13/09/2019, συμπεριλαμβανομένου του σαββατοκύριακου και από ώρα 08:00΄ έως ώρα 16:00΄ στην έδρα της Πυροσβεστικής Ακαδημίας, Μάτσα 32, Κάτω Κηφισιά Αττικής.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ  |  ΑΙΤΗΣΗ – ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ

Σπύρος Χρ. Παπαχαρίσης,

Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ82-Μηχανολόγων - Β' ειδικότητας ΠΕ70-Δασκάλων - (Με εξειδίκευση στη Συμβουλευτική στον Επαγγελματικό Προσανατολισμό) Υπεύθυνος ΣΕΠ στη ΔΔΕ Φλώρινας

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...