Ηλεκτρονικά θα συμπληρώνεται η αίτηση – υπεύθυνη δήλωση των υποψηφίων για τις στρατιωτικές σχολές

🕜 Το άρθρο που προσπελάσατε έχει δημοσιευθεί πριν 9 έτη. Παρακαλούμε να λάβετε υπόψη τον χρόνο δημοσίευσής του και το ενδεχόμενο ότι όσα αναγράφονται σε αυτό να μην ισχύουν ή να έχουν τροποποιηθεί.

Σύμφωνα με τα οριζόμενα στην προκήρυξη των Στρατιωτικών Σχολών από την τρέχουσα Εγκύκλιο (2015 – 2016), το έντυπο της Αίτησης – Υπεύθυνης Δήλωσης Υποψηφίου -ας (Υπόδειγμα «7»), θα συμπληρώνεται MONO ηλεκτρονικά (geetha.mil.gr), με αποκλειστική ευθύνη των υποψηφίων, όπως καθορίζουν οι οδηγίες στο υπόψη έντυπο, θα ΕΚΤΥΠΩΝΕΤΑΙ συμπληρωμένο από τον υποψήφιο, θα υπογράφεται από τον ίδιο ή από τους ασκούντες (ή τον ασκούντα) τη γονική μέριμνα – εποπτεία, σε περίπτωση ανήλικου υποψήφιου) και θα υποβάλλεται μαζί με λοιπά δικαιολογητικά κατά την καθοριζόμενη στην προκήρυξη διαδικασία.

Σπύρος Παπαχαρίσης – Υπεύθυνος ΣΕΠ ΚΕΣΥΠ Φλώρινας

Σπύρος Χρ. Παπαχαρίσης,

Εκπαιδευτικός κλάδου ΠΕ82-Μηχανολόγων - Β' ειδικότητας ΠΕ70-Δασκάλων - (Με εξειδίκευση στη Συμβουλευτική στον Επαγγελματικό Προσανατολισμό) Υπεύθυνος ΣΕΠ στη ΔΔΕ Φλώρινας

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...